Brzak


Jde o jedince infikovaného C-virem zrozeného ve své finální mutaci. Slovo Brzak znamená ve východoevropských jazycích "peřeje".

Oči a uši tohoto tvora nefungují zcela spolehlivě, ale skrze tzv. postranní čáru, typickou pro vodní obratlovce, je schopný snímat pohyby vln vyvolaných na hladině nebo pod vodou, a na základě toho lovit. Velmi lpí na pohybujících se objektech, ať už se jde třeba o lidi nebo zombies, a naopak o nepohybující se věci, jako například mrtvá těla, projevuje menší zájem.

Zběžně se o Brzakově zuřivosti lze dočíst ze zprávy, kterou napsal jeden z vědců pracujících pro organizaci "Rodina".

"Tahle šílená olihňová žraločí zrůda sežere snad všechno, co skončí ve vodě. Včera se tam zkoušelo házet několik již nepotřebných počítačů a ta věc je rozkřoupala jako kdyby ohryzovala svačinu a všechno to během toho sežrala. Alespoň díky tomu nebylo nutné se namáhat s mazáním dat z pevných disků. Docela užitečný panáček.

Dneska tady máme hory pošlých testovacích subjektů. Jde o lidi a v každém případě i o zvířata a s likvidací byly problémy. Tohle ale vyhovuje. Necháme kluka, ať se nají."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta