B.O.W.


Jako B.O.W. (Bio Organic Weapon - bio-organická zbraň) se označují typy živých biologických zbraní. Jde o organismy, u kterých dochází k modifikacím a úpravám za pomocí využívání nejrůznějších virů a podobných prostředků.

Takovým typickým virem, který může vyprodukovat bio-organickou zbraň, a který mimo jiné roku 1998 zamořil město Raccoon city, je například "t-virus". Tvrdí se, že mezi nejlepší bio-organickou zbraň vytvořenou právě t-virem, se řadí tzv. Tyrant. O těchto stvořeních se dochovala řada záznamů jak z tzv. incidentu v panském sídle v roce 1998, tak i z incidentu v Raccoon city z téhož roku, kde se s nimi setkali přeživší.

Tyrant, se svou poměrně vysokou inteligencí a bojovými schopnostmi zůstává pro vědce zabývající se bio-organickými zbraněmi stále zajímavým subjektem pro výzkum a záznamy o něm se vedou také u BSAA.

Označení Tyrant vychází z počátečního písmena "t" z názvu t-viru, které je zkratkou pro tyrant-virus. Jde o vrcholnou na člověku založenou bio-organickou zbraň. Tato zbraň oplývá mimořádnými bojovými schopnostmi a na B.O.W. velmi vysokou inteligencí. Tyto atributy subjekty potvrdily třeba během incidentu v Raccoon city, například při schopnosti plnění rozkazu získat G-virus. Může se v budoucnu ještě objevit B.O.W., která tento typ předčí...?


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta