Anti-C


Anti-C je prozatímní označení vakcíny proti C-viru, která byla vytvořena na základě krevních vzorků Jakea Mullera ve Spojených státech.

Pokud je tato vakcína podána osobám, které ještě nejsou infikovány C-virem, mohou se stát proti C-viru imunními. Lidé, kterým je C-virus aplikován krátce předtím a než se u nich projeví první symptomy J´avo mutací, mohou přežít, ale potvrzeno tak bylo jen u několika případů. Co se týká J´avo mutací, jejich stádií zakuklených forem a stejně tak tvorů vzniklých tzv. kompletní mutací, je u všech těchto jednotlivců při aplikaci Anti-C okamžitě zaznamenána smrt.

V současné době není ještě možné považovat efektivitu Anti-C za zcela stoprocentní, ale její existence nepochybně značně přispívá ke snížení hrozby, kterou C-virus představuje.

Avšak, posudky sestavené vědci americké vlády poukazují na to, že dokonce i s vakcínou Anti-C zůstává C-virus stále velkým rizikem.

„S Anti-C se dá říci, že hrozba C-viru je jednou provždy zažehnána. Je třeba se zaměřit na to, aby bylo co nejdříve vakcínou naočkováno tolik lidí, kolik bude možné, abychom při případných incidentech zahrnujících C-virus minimalizovali oběti na životech a udrželi virus v šachu.

Nicméně C-virus do této chvíle představuje typ viru s velmi neomezenými možnostmi, které ihned po vpravení do lidí mohou vyústit v nejrůznější "mutace". V podstatě se věří, že je jen otázkou času, kdy s velkou pravděpodobností C-virus příště zmutuje a zrodí se tak nový typ C-viru, proti kterému již Anti-C nemusí být dostatečně účinná. Do budoucna musíme tento průběh bedlivě sledovat.

Nastane-li takový scénář, ve kterém dojde k evoluci C-viru, bude znovu zapotřebí schopností Jakea Mullera (Jakea Weskera). BSAA po něm v současné době pátrá.“


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta