Ada a Derek


Pro Dereka C. Simmonse se jeho krédem stala „stabilita“. Organizace, kterou vedl, pojmenovaná jako „Rodina“, tahala na pozadí za nitky a manipulovala se světovými událostmi za účelem zachování rovnováhy.

Avšak Simmonsova jinak vyrovnaná mysl se změnila v momentě, kdy se setkal s Adou Wongovou. Simmons si Ady začal hluboce cenit jako vynikající špiónky a ze svých vlastních ideálů a aspirací ji zaměstnával řadou úkolů. Ovšem během katastrofy v Raccoon city roku 1998 si Ada byla vědoma faktu, že Simmons měl na provedení tzv. „sterilizační operace“, která Raccoon city proměnila jen v hromadu popela, nemalý podíl, a začala ho vnímat jako velmi nebezpečného a přerušila s ním veškeré kontakty.

Simmonse tato skutečnost poprvé v životě velmi rozrušila. V Adě spatřoval stejnou zosobněnou genialitu jako u sebe samotného, byl jí posedlý a choval k ní zkreslené sympatie. Nebyl tak schopný přijmout jednoduchý fakt, že „Ada Wongová ho opustila“. Simmons tak zahájil svůj šílený plán s cílem „dostat Adu Wongovou zpátky“.

Když přišel o Adu, zapsal si Simmons následující poznámku:

„Ada mě opustila! Proč? Měli jsme přece být prvotřídními společníky. Je to ta nejkrásnější a nejinteligentnější bytost, jakou jsem kdy na tomto světě spatřil. Ona je tou jedinou, která má dovoleno stát po mém boku. Měla to vědět! Ale bohužel, Ada Wongová mi zmizela… Vzhledem k tomu, že je pryč, není jiné možnosti než si ji prostě stvořit.“


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta