Zpráva „Projektu W“ 28. srpna 1998


Ačkoli je zaznamenáno zapojení subjektu číslo 13 Projektu W (alias Albert a v textu níže tak uváděný) v incidentu Arklayské laboratoře u Raccoon city, nejsou bližší detaily vzhledem k tomu, že tento jedinec během incidentu zemřel (smrt byla ověřena na základě poskytnutých informací zpravodajskou sekcí) zcela známy.

Skonem Alberta klesla úspěšnost projektu na 18%. Protože se počet kvalifikovaných osob snížil tak než jak požaduje kvóta pro realizaci projektu, je této skutečnosti zapotřebí věnovat pozornost. Domnívám se, že bude-li se pokračovat v realizaci projektu za tohoto stavu, povede to do kritické situace.

Nicméně, z toho důvodu, že momentálně nejsou k dispozici rezervy kvalifikovaných jedinců, bude nutné provést novou selekci u těch ověřených, kterým byla ve výběrech dosud přiznána nezpůsobilost. Předpokládá se, že po nové selekci s opětovně zavedeným počtem kvalifikovaných jedinců určených k výzkumu až k dané kvótě, se progres projektu obnoví na 93% před Albertovým úmrtím.

Zpravodajské oddělení Umbrella
Alex. W


Resident Evil 5 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta