Spencerovy paměti 1


Jsem Oswell E. Spencer. Zakladatel Umbrelly. Vládce. Jsem vůdce, který vede lidstvo k jeho novým výšinám. Bez nadsázky se dá říci, že mé jméno a Bůh jsou stejného významu. Mělo to tak být.

Ale nebyl jsem toho schopen. Rozbít ty řetězy, které člověka omotají jako had.

Byl jsem napaden. Chorobou stáří. Do mé tváře se hluboko zařezaly vrásky, paže zesláblé jako úzký mrtvý strom, nohy, které nečekaně už nejsou oporou pro mé tělo. Všechno kvůli té chorobě.

Rozhodl jsem se. Musím prozatím pozastavit můj vznešený cíl dovést lidstvo k novým zítřkům. Ze všeho nejdříve musím zastavit tuto chorobu.

Laikové tvrdí. Lidé vědí, co je životní štěstí právě kvůli hrozbě smrti.

Ale to jsou jen slova těch smrtelných. Pouhý klam ze strachu ze smrti. Smrtelní nemohou poznat hodnotu umožňující něco jiného. Bez takového poznání, jak mohou lidé soudit tu důležitost?

Stáří bude zničeno, já dostanu zdravé a vhodné tělo pro to, abych lidstvu ukázal směr. A rovněž budu pověřen úkolem, abych lidstvu ukázal nové hodnoty.

Já to vlastním. Klíč, který otevírá bránu k nesmrtelnosti. Některé viry, jenž Umbrella zkoumala a vytvořila, umožnily u neustálého dělení buněk potlačit zanikání telomer. Pokud se to podaří uskutečnit, vznikne nekonečný řetězec, který povede k nesmrtelnému životu.

A to je pro mě. Moc toho dosáhnout. Po zhroucení Umbrelly se vypařilo mnoho lidských zdrojů. Avšak hrstka opravdu znamenitých lidí je mi stále k dispozici. Jedním z nich je i mé dítě, Alex.

Věřím tomu, že Alex a já najdeme způsob, jak se s touto chorobou vypořádat.

To je holá pravda.

Resident Evil 5 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta