Warning: include(.../.../000-head.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/doc/re5/ricirving.php on line 25

Warning: include(): Failed opening '.../.../000-head.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/doc/re5/ricirving.php on line 25

Ricardo Irving


Oficiálně je ředitelem ropného zařízení, které vlastní Oddělení pro rozvoj zdrojů u Africké pobočky Tricellu. Osobností arogantní, panovačný. S agresivním vystupováním. Naprosto chamtivý.

Jak očekáváno od jeho charakteru, byla mu svěřena role prostředníka, který zajišťuje dodávky vyvinutých bio-organických zbraní (B.O.W.) na černý trh. Výnosy získané z černého trhu, na kterých se podílel, byly použity k financování biologických zbraní vyvíjených Africkou divizí, a rovněž se podílel na jejich praktickém testování a ukázkách. Tím se dá říct, že patří k jedněm z mála lidí, kteří jsou zcela obeznámeni s byznysem a vývojem těchto biozbraní.

Ovšem, jeho aktivity a napojení na Africkou pobočku Tricellu jsou přísně utajeny. Proto spíše než k farmaceutickému sektoru, který stojí za financováním BSAA, byl právě oficiálně přiřazen k Oddělení pro rozvoj zdrojů.

(Tricell představuje konglomerát sestávající ze tří divizí, a to z "Přepravní", "Divize pro zdroje" a "Farmaceutické". Každá divize disponuje finanční nezávislostí a lze říci, že každá představuje samostatnou společnost. Pochopitelně vymezení, které existuje mezi regionálními pobočkami nemůže být ignorováno).

A tak, když tentokrát BSAA získala informace o jeho obchodech, bylo na ně zprvu nahlíženo jako na jeho osobní ilegální přečiny. Proto byla tato operace navržena jako "Operace k zadržení překupníka" než jako "Operace proti bio-zbraním". A to byla šance, kterou Irving využil.

Irving získal údaje o této operaci a změnil místo setkání do nedalekého dolu mimo Autonomní oblast Kijuju. V Autonomní zóně Irving připravil pro BSAA, které věřilo, že se jedná o místo onoho obchodního jednání, léčku.

Předtím než na místo dorazily jednotky, nechal ve městě rozšířit nově vyvinutou a vylepšenou variantu Plagy, a všichni obyvatelé se proměnili v tzv. "Majini". Tento krok byl naplánován, aby byla získána praktická data produktu před samotnou distribucí na černý trh, stejně jako měl posloužit k zastrašení záložního týmu (tvořeného dvěmi lidmi - Chrisem Redfieldem a Shevou Alomar).

Proti zasahujícímu Alfa týmu nasadil navíc běsnící virus Uroboros. A tento plán vyšel dokonale, tým Alfa, vedený Danem DeChantem, byl úplně zlikvidován.

Ovšem nečekaně pro Irvinga byl Uroboros zneškodněn Chrisem a Shevou. Ke všemu se podařilo získat harddisk, na kterém byly uložené některé informace. Tím bylo Chrisem a Shevou odhaleno, že aktuálním místem obchodu má být důl.

Irving čelící nečekané situaci musel přejít k další fázi plánu. Jakmile kontaktoval protistranu o odložení setkání, spěchal do dolu, aby vyzvednul nejrůznější materiál a dokumenty, které byly připraveny pro obchod.

Během toho byl zadržen Chrisem a Shevou. Ale pro něj byla tato situace do jisté míry očekávaná.

Irving vyváznul díky osobě v kápi, která na něj čekala mimo místnost a oba unikli. Chris a Sheva potom museli čelit bio-organické zbrani založené na netopýrovi, označované „Popokarimu“, která byla původně určena k obchodu.

To nevypadalo pouze jako osobní msta Irvinga za narušení obchodu. U Irvinga je podstata taková, že za stránkou racionálního obchodníka se rovněž skrývá dětinská tvář.

Nečekaný vývoj nadále trval. Přestože Irving z dolu uniknul, byl objeven týmem Delta, který vedl Josh Stone, a který byl připraven v autonomní oblasti. Irvingovi se podařilo z nepříjemné situace uniknout díky nasazení pro obchod připraveného „Ndesu“ (B.O.W., která byla založena na údajích získaných z tzv. „El Gigante“, jenž byl zaznamenán v Evropě), avšak společně s přerušeným obchodem zalitoval nakonec i ztráty dvou velkých B.O.W.

Irving se proto rozhodnul, že se čistce vyhne a unikne s tajně nahromaděným bohatstvím ve svých rukách, ale bezprostředně poté byl dopadnut osobou v kápi. Ta podala Irvingovi injekční stříkačku s Plagou. Řekla, že má na sebe vzít odpovědnost a použít to k likvidaci Chrise a Shevy. Ale Plaga v této injekci nebyla jen obyčejnou Plagou. Jednalo se o Plagu dominantního druhu.

Podle materiálů BSAA bylo potvrzeno, že Plaga dominantního druhu byla několikrát použita během incidentu v Evropě, kde se s ní setkal Leon S. Kennedy. Narozdíl od běžné Plagy si infikovaní uchovávají vědomí a umožňuje i výrazné tělní transformace. Dovolit u Plagy dominantního druhu parazitovat je synonymem pro to, aby se jeden vzdal své lidskosti.

Vyhození ropného zařízení do povětří muselo pro Irvinga být posledním marným pokusem v jeho odporu. Tedy nejdříve, surová ropa nacházející se pod ropným zařízením se téměř spotřebovala. Pokud by Chris a Sheva zemřeli při výbuchu společně s dalšími důkazy, nebylo by už nutné Plagu dominantního druhu použít. Pro něj to byl prostě pokus vsadit jejich životy, ale to mu aby vyhrál nevyšlo.

Výsledkem bylo, že Irving se infikoval Plagou dominantního druhu. Ačkoli Chrisovi a Shevě čelil svou hrozivou mutací, nebyl schopný je porazit a bylo tak rozhodnuto o jeho žalostném konci.

Resident Evil 5 dokumenty / documents
8. listopadu 2015, ZvacA
Warning: include(.../.../000-report.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/doc/re5/ricirving.php on line 95

Warning: include(): Failed opening '.../.../000-report.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/doc/re5/ricirving.php on line 95Warning: include(.../.../000-menu.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/doc/re5/ricirving.php on line 152

Warning: include(): Failed opening '.../.../000-menu.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/doc/re5/ricirving.php on line 152

Warning: include(.../.../000-copy.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/doc/re5/ricirving.php on line 161

Warning: include(): Failed opening '.../.../000-copy.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/doc/re5/ricirving.php on line 161