O zmutovaném organismu v zařízení


6. květen
Během testu naplňování viru Uroboros do raket, propukl náhlý požár. Vyžádána byla dočasná karanténa okolí úrovně 4 (BL-4).

11. květen
Od izolace kontaminované zóny uběhlo pět dní. Objevují se zprávy, že okolní prostory obývá zmutované stvoření. Podle svědectví se u něj až neobvykle zesílila jeho vnější kůže. Virové cysty, které je možné pozorovat u Uroborosu nebyly potvrzeny.

Domníváme se, že jde o vzácný případ Uroboros viru a jeho vlivu v omezené míře. Na zítra se zorganizovala expediční skupina, která se pokusí zajistit vzorky.

12. květen
K prošetření byly vyslány jednotky vyzbrojené ručními zbraněmi, ale výsledek byl tragický. U těl posbíraných reservní jednotkou jsme zaznamenali bodné a řezné rány jako by byli probodnuti obrovským kopím nebo rozsekáni ostrými noži. K tomu byla z jiného těla rovněž zjištěna chemická substance, která ovlivňuje zrakový nerv.

Co to proboha zmutovalo?

Analýza ukazuje, že by to mohlo mít potenciál jako nová B.O.W. Prozatímně bych to pojmenoval na základě charakteristiky vypozorovaných útoků jako "Reaper". Do budoucna budou nezbytná širší prostudování.

Resident Evil 5 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta