Dokument o provedení projektu Uroboros


Virus Uroboros má svými účinky dopad na lidskou DNA. Pro ty, kdo disponují pouze méněcennými geny, bude mít fatální následky. Mnozí z těch, co nebudou vhodní, neprojdou selekcí a stanou se do nekonečna po zemi plazícími se hady polykající sami sebe. Zůstanou jen ti, kteří jsou toho hodni, jen lidé, kteří disponují skutečně znamenitým genofondem.

Pro nekompetentní jedince není v takovém světě využití. Zítřejší úsvit si budou moct vychutnat jen opravdu ti vyvolení. Dnes večer bude virus Uroboros vypuštěn po celém světě. Jak se nějakou dobu plánovalo, hlavice s Uroborem připevněné k bombardéru budou ve stejnou chvíli vypuštěny ve chvíli, kdy se dosáhne tropopauzy.

Virus se pomocí hlavic bude schopný díky převažujícímu západnímu větru v horní troposféře rozptýlit k selekci po celém světě. Virus nezajímají emoce. Prověří každou lidskou bytost. A ti, kteří nebudou vybráni budou hledat hostitele jako hostitelé Uroboros viru.

Je vyloučené, aby tento cyklus někdo zastavil. Křik 6 biliónů přepíše dějiny.

Resident Evil 5 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta