Warning: include(.../.../000-head.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/doc/re5/denvedvedb2.php on line 25

Warning: include(): Failed opening '.../.../000-head.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/doc/re5/denvedvedb2.php on line 25

Deník vedoucího výzkumu Brandona 2


15. dubna 1968
Uplynul více jak rok a výsledky se nedostavily. Zásoby Progenitoru, jenž jsme přivezli s sebou, jsou vyčerpány. Už není možné dál ztrácet čas. Dr. Marcus a já jsme se rozhodli vrátit se do Afriky. Ke všemu bude sice obtížné nalomit to odhodlání agresivního kmene Ndipaya, ale za tuhle cenu se vzdát tohoto výzkumu nemůžeme.

Ale několik slov lorda Spencera nám naše zoufalé odhodlání zhatilo. „Když už, tak bychom si to místo měli vzít. Nic na tom není.“ V tu chvíli jsme se museli tvářit hloupě!

Nikdy jsme o takové věci neuvažovali. Vskutku ignorantské myšlení lorda Spencera, ale pro tu chvíli to bylo vlastně vděčné. Dr. Marcus a já jsme se rozhodli jeho návrh přijmout.

19. srpna
Konečně dorazily dobré zprávy. Z té lokality se podařilo kmen Ndipaya vypudit. Ve skutečnosti jsme obsadili podzemní rozvaliny jen z poloviny, ale pokud jsme tím získali také plochu, kde rostou Progenitor květiny, tak není problém.

Lord Spencer se navíc nechal slyšet, že na tamním místě vystaví zařízení pro účely výzkumu Progenitor viru. Na něj je to výborný nápad. S dr. Marcusem jsme se okamžitě pustili do příprav k odjezdu do Afriky, ale Spencer nás zarazil. Sdělil dr. Marcusovi, že by ho rád ustanovil ředitelem školícího zařízení pro vedoucí pracovníky v Raccoon city.

Taková žádost zpočátku zaskočila, ale když se nad tím zauvažuje, tamní prostředí, ve kterém bude moci doktor v poklidu vést výzkum, je zapotřebí. I kdyby se vydal do Afriky, teď tam pro výzkum a vývoj není vhodné zázemí. A až bude laboratoř dokončena, nic se tím nemění. Do Afriky se vydám já sám a bude stačit dodávat Progenitor virus dr. Marcusovi.

Jak dr. Marcus, tak i lord Spencer se mnou souhlasili. Musím se na odjezd do Afriky hned připravit. Od zítřka budu mít napilno.

29. září
Od mého příjezdu do Afriky uplynuly dva týdny. Bylo správné sem dr. Marcuse nebrat. Jako výzkumný prostor slouží stan, přecpaný symbolickým vybavením, který hlídají najatí ozbrojení vojáci před útoky kmene Ndipaya. A co mě irituje ze všeho nejvíce, je rámus při budování výzkumného zařízení.

Bylo mi řečeno, že budu moct provádět komplexní výzkum, ale v tomhle stavu je to spíše legrační. Na takovém místě není důvodu vést obstojný výzkum! Vše, co můžu dělat, je extrahovat virus Progenitor z Progenitor rostliny a zasílat jej dr. Marcusovi. Ale snažím se na tuto činnost soustředit.

15. června 1969
Výzkumné zařízení je konečně hotové. Teď se z něj zcela zřetelně stala „Africká laboratoř Umbrella“. Ale během těch 9 měsíců jsem na něco přišel. Výzkumné zařízení takového rozsahu není dobré. Obecně řečeno, potřebujeme co do výbavy více komplexnější zařízení. Poté budeme moci dále navýšit počet badatelů.

Tohle je místo, co by mělo stát v čele výzkumu kolem Progenitor viru. Zde získané objevy přímo pomohou dr. Marcusovi při vývoji nového virového kmene. Naštěstí se zdá být stejného názorů i ten skrblík Spencer. Není to obvyklé, abych se s ním shodnul.

Resident Evil 5 dokumenty / documents
8. listopadu 2015, ZvacA
Warning: include(.../.../000-report.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/doc/re5/denvedvedb2.php on line 74

Warning: include(): Failed opening '.../.../000-report.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/doc/re5/denvedvedb2.php on line 74Warning: include(.../.../000-menu.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/doc/re5/denvedvedb2.php on line 131

Warning: include(): Failed opening '.../.../000-menu.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/doc/re5/denvedvedb2.php on line 131

Warning: include(.../.../000-copy.php): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/doc/re5/denvedvedb2.php on line 140

Warning: include(): Failed opening '.../.../000-copy.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /var/www/html/theblogue.cz/tricell/doc/re5/denvedvedb2.php on line 140