Deník vedoucího výzkumu Brandona 1


4. prosinec 1966
Jistého dne nám lord Spencer sdělil, že existuje rostlina, které se říká „schodiště ke Slunci“, a pomocí které lze získat ohromné schopnosti, když ji zkonzumujete. Původně se všichni domnívali, že se jedná o nějakou tu fámu nebo báchorku, ale nakonec to k takovému závěru skutečně dospělo.

Byl to můj učitel, dr. James Marcus, kdo jako první vydedukoval tu možnost. Doktor uvažoval o tom, zda nejde o fenomén, který byl mohl způsobovat nějaký neznámý virus, jenž mění DNA. Jaká to bystrost. Jeho dedukce byla vskutku správná.

V té květině jsme objevili dosud nepoznaný virus „Progenitor“. Dorazili jsme do Afriky, pročesávali tuto krajinu, ale nakonec se ty tři měsíce problémů s potlačováním agresivního Ndipaya kmene vyplatily. Do včerejška ještě vyčerpaný dr. Marcus teď hýří naprostým nadšením. Chceme se co nejdříve vrátit a začít s výzkumem.

Cítím se podobně. Chtěl bych rozlousknout tu záhadu tohoto Progenitor viru co nejdříve.

12. únor 1967
Dostali jsme se do slepé uličky. Zkoušeli jsme tady z Afriky dovezenou Progenitor rostlinu kultivovat. Zpočátku jsme zkoušeli kulturu tkáně viru Progenitor, nicméně v případě té charakteristiky přeměny DNA to nezafungovalo.

Proto jsme zahájili produkování viru Progenitor kultivací samotné rostliny Progenitor. Ze začátku to vypadalo nadějně. Během krátké doby květina Progenitor rychle a se silnou vitalitou vyrostla.

Jenže se objevil problém. V těch květinách se žádný Progenitor virus nenacházel. Zajímalo by mě, zda prostředí kultivace může mít nějaký vliv na výskyt Progenitor viru. Nutné jsou další analýzy.

23. března
Práce se zastavily. Od té doby jsme květinu Progenitor kultivovali v nejrůznějších podmínkách. Půda, voda, teplota vzduchu, vlhkost, doba slunečního svitu. Virus Progenitor se neobjevil ani, když všechny podmínky byly stejné. Já a dr. Marcus jsme prodiskutovali budoucí kroky ve výzkumu.

Dostavil se lord Spencer a mluvil o „záležitosti kolem společnosti“, ale k čemu byla taková věc dobrá? Bez Progenitoru nemá zakládání společnosti význam. Jak to, že tohle ten chlap netuší? Z toho všeho mi začíná být zle.

Resident Evil 5 dokumenty / documents














© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta