Zápis komorníka


Je možné, že představitel sekty Los Illuminados lord Saddler musel využít prázdnoty v srdci pána Ramona, který neměl žádnou rodinu a který v kult věřil. Není-li tomu jinak, je příšerné, že pán Ramon sám nechal uvolnit „Plagu“, kterou nechala rodina Salazarů na generace zapečetit. To může být komplot lorda Saddlera, je mou povinností tomu neporozumět.

Nemám tušení, co tento člověk se světem nakonec zamýšlí, ale pan Ramon byl pouze využit. Ale teď už na mé lítosti moc nezáleží, pan Ramon již „Plagu“ přijal za svou.

Jakmile se „Plaga“ v těle vyvine, není způsobu jak se od tohoto parazita odpoutat. „Plaga“ parazituje na centrální nervové soustavě a není možné se ji zbavit, dokud člověk nezemře.

Snad si pan Ramon matně uvědomil, že byl oklamán, ale i kdyby, nebude se v každém případě moci navrátit zpět. Jako osoba, která sloužila rodině Salazarů po generace, jsem připravený s panem Ramomen sdílet osud až do úplného konce.

Resident Evil 4 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta