Luisovy zápisky 4


„Plaga“ se vyznačuje třemi charakteristikami.

Tou první je ta, že může ovládat hostitele. Nebude nutné se o tomto znovu zmiňovat.

Druhá je, že se jedná o sociální druh. Stručně řečeno, namísto toho, aby každý jednotlivec žil odděleně, vykazují naopak formu společenství, podobně jako včely nebo mravenci. Ačkoli může být dodáno, že se jedná na parazita o netypickou charakteristiku, mohla se tato vlastnost upotřebit až později s tou první.

Třetí charakteristikou je, že „Plaga“ může parazitovat na nejrůznějších tvorech. To v kombinaci s předchozími dvěma charakteristikami nabírá obzvláštního významu. Pokud je parazit zapojen, může být mezi různými bytostmi vytvořeno vzájemně propojené společenství.

Nicméně, při osobní potřebě pokračovat v pozorování tohoto fascinujícího organismu, jsem přivíral oči nad tím, jaké jsou plány kultu. Nakonec jsem prozřel a povšiml si, že Saddler se pokouší „Plagu“ zneužít.

Jenže bude schopný kult zastavit jeden člověk...

Resident Evil 4 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta