Luisovy zápisky 3


Experimenty s Plagou prováděné na tomto ostrově vedly k vytvoření zvláštních stvoření, která byla původně a nečekaně lidmi, jako například „El gigante“ a „Novistador“. Od těchto dalších je zvláště rozeznatelný „Regenerador“.

Největší předností „Regeneradora“ je ohromná metabolická způsobilost, díky níž může okamžitě obnovovat zničenou tělní tkáň. Proto je nemožné jej běžnými zbraněmi zabít.

Aby bylo možné ho rychle zlikvidovat tak, aby nedocházelo k obnovování jeho tělní tkáně, je nutné přesně určit a zaměřit parazity uvnitř jeho těla. Protože však nejsou tito parazité uvnitř těla viditelní pouhým okem, je nutné použít optiku s termovizí, která může být nasazena na pušku.

Protože nadto většina „Regeneradorů“ obsahuje několik parazitů, tak aby bylo možné jej zabít, je nutné zlikvidovat všechny tyto parazity.

Zvláště problematický je ale případ, kdy je parazit napojený na záda, ze kterých není tento parazit viditelný zepředu, a je tedy nutné nějak zajistit, aby se otočil zády. Pokud se ho podaří dostat na břicho, zaměřit se na záda by mělo být relativně snadné, ačkoli...

Resident Evil 4 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta