Luisovy zápisky 2


Ukázalo se, že prvním kastelánem zapečetěné "Plaga" odpočívaly nedotčené v podzemí pod tímto hradem. Nicméně, v době, kdy je Salazar uvolnil, nikdo nevěřil, že v experimentu revitalizování Plagy uspějeme.

Stalo se tak, protože všechny vykopané "Plaga" se ukázaly být mumifikovanými.

Pokud neparazituje na jiném hostitelovi, nemůže přirozeně „Plaga“ parazit přežít samotný. Ovšem ve skutečnosti, bez Salazarova povšimnutí, se zřejmě „Plaga“ už sama připravila na své znovuoživení.

Roky poté se mezi vesničany, kteří byli zapleteni do odkrývání Plagy, začaly vyskytovat neidentifikovatelné záchvaty. Přes noc se stali agresivními a začali napadat ostatní.

Ačkoli byly vyvinuté „Plagy“ v době vykopávek mumifikované, dokázaly se proměnit do mikroskopických spor a přežít v dormanci ve stavu nevyvinutých jedinců. Vesničané je během vykopávek vdechli jako suché spory, načež se těmto sporám podařilo v jejich těle obnovit. A tím byla vzkříšena „Plaga“.

A výkopové práce „Plagy“ pod hradem nadále pokračovaly. Přestože je celkový počet mladých jedinců obnovených kultem neznámý, již teď by mělo být vyprodukováno značné množství "Ganado". Nebudou-li aktivity kultu okamžitě zastaveny, za tohoto stavu se může stát, že se oběťmi kultu stanou lidé po celém světe.

Resident Evil 4 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta