Konečný záměr kultu


Moc Spojených států je komplikovaně propletená různými organizacemi, jako například Kongresem, Ministerstvem spravedlnosti, jednotlivých správních orgánů, armádou a soukromými obchodními molochy. Abychom s mocí našeho řádu zde pronikli, je nezbytně nutné účinně ovládnout vlivné osoby, zejména prezidenta jako základu této moci.

V tu chvíli rozerveme Spojené státy a zcela převezmeme moc, ale nastane problém, když bude plán v průběhu odhalen. Využijeme-li současnou sílu Ameriky, můžeme lehce ovládat celý svět, ale pokud to je nadmíru, nikam to nepovede.

Tou dobou použijeme osoby, které ovládáme a podnítíme stav paranoie, u které se nebude vědět, kdo je a není parazitický, a demokracie se snadno zhroutí. Poté, využijeme-li výhody chaosu z kolapsu, bude umožněna přímá nadvláda našeho kultu nad světem.

V každém případě náš kult na vrcholu světa nikdo nezastaví.

Resident Evil 4 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta