Příručka spalovny odpadu


Tato spalovna odpadu je jedním ze zařízení, které zpracovává odpadní materiál vytvářený jednotlivými výzkumnými ústavy. Továrna provádí spalování odpadu i zastaralého výzkumného vybavení, které není možné zlikvidovat chemickým procesem v plynové likvidační komoře, a zároveň slouží jako dodavatel energie poskytované výzkumným zařízením skrze výrobu tepelné energie. Nashromážděná elektřina je vyráběna a uskladňována v obrovské akumulační baterii uložené v suterénu závodu, která ve stavu nouze funguje také jako záložní zdroj napájení.

Obvod nouzového napájení se zprovozní poté, jakmile jsou přiložené jednotky záložního obvodu zapojeny do svých patic. Pokud však k zapojení nedojde, je možné systém zprovoznit tím, že záložní jednotky budou zasunuty manuálně.

Resident Evil 3: Nemesis dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta