Marvinova zpráva


Hlášení:

24. září
Dnes brzy ráno došlo na radnici ke krádeži. U hlavní brány došlo k poškození drahokamy tvořených hodin a kvůli dvěma odcizeným kamenům z celkových dvanácti usazených na ciferníku tak byl narušen jejich design. Momentálně je nad Raccoon city vyhlášeno stanné právo a již teď přišlo mnoho policistů ve službě o život. Proto vyšetřování tohoto případu odkládám.

Zapisovatel, Marvin Branagh


Hlášení:

26. září
Dnes, přibližně okolo desáté hodiny dopoledne, se pitvou 42letého muže (provozní restaurace), který se ukryl na stanici, podařilo zjistit, že u sebe držel jeden z drahokamů, které byly u radnice odcizeny 24. září tohoto měsíce (Tento muž byl usmrcen střelnou zbraní poté, co u něj během následných několika desítek minut došlo k propuknutí nemoci). Vyšetřování tohoto případu pozastavuji kvůli stannému právu, ale rozhodl jsem o dočasném uložení tohoto drahokamu tady na stanici jako důkazního předmětu.

Zapisovatel, Marvin Branagh

Resident Evil 3: Nemesis dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta