Výrobní metoda G-vakcíny Devil


Anti-G antigen pro použití
Výrobní postup G-vakcíny "Devil"

Tvor, jenž je infikovaný G-virem, má tendenci sám sebe reprodukovat skrze metodu vkládání embryí, které vznikají v jeho těle, do jiných tvorů, přičemž po určité době vložené embryo postupně pokračuje ve slučování s tělem hostitele. Nedojde-li k odmítnutí tohoto embrya hostitelovým tělem, bude jeho tělo nahrazeno vlastní buněčnou tkání a krátce nato dojde ke zrození kompletního nového G-tvora.

Je-li během doby tohoto "dozrávání" buněčná fúze mezi embryem a hostitelem na svém počátku - přestože je třeba vzít v úvahu odlišnosti jednotlivých hostitelů - může být vytvoření G-tvora zabráněno podáním speciálního antigenu danému subjektu. Postup vyhotovení tohoto antigenu je následující.

Pro vyhotovení vakcíny je nezbytný její základ, ten je připraven pomocí stroje s aktivním zpracováním "VAM". Nejprve vložte zásobník pro získání báze vakcíny do "VAM" a pracujte s přístrojem. Proces se ukončí v daném čase a báze vakcíny bílé barvy bude automaticky umístěna do zásobníku. Jakmile budete upozorněni zelenou signálkou, vyjměte zásobník a přikročte k další fázi.

Je-li základ vakcíny správně připraven, umístěte jej do výrobníku vakcíny v laboratoři úrovně P-4 a výrobní proces bude uveden do chodu.

Protože je přístroj pro výrobu vakcíny řízen počítačem, stačí jen stisknout tlačítko start a program výroby bude dokončen přibližně během deseti vteřin.

"Devil" bude po výše řečeném postupu hotový. Vzhledem k tomu, že tato vakcína se může zhoršovat na základě přílišných otřesů, či kvůli změnám teploty, je důležité s ní zacházet decentně.

Resident Evil 2 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta