Hlášení Rebeccy Chambers


23. července jsme v Arklayských horách objevili hořící vozidlo vojenské policie (Military police - MP). Vedle těl příslušníků vojenské policie se poblíž nacházelo i další neidentifikovatelné tělo. Na základě informací vojenských orgánů vyšlo najevo, že se jedná o tělo patřící bývalému podporučíkovi Billymu Coenovi, který byl vojenským soudem odsouzen k trestu smrti 22. července. Předpokládá se, že jeho smrt byla zapříčiněna nějakou nehodou, ke které došlo během převozu vojenské policie námořní pěchoty.

U těl se zdálo jako by byla napadena nějakým zvířecím stvořením a byla podstatně zdevastována. Další den jsem se vrátila na místo činu, abych ostatky zajistila, ale zjistila jsem, že torza již byla pryč. Ačkoli se jedná jen o domněnku, obávám se že se přeměnily v zombies a mohly se přemístit jinam.

Armáda požaduje vydání těla podporučíka Coena, ale z výše řečených důvodů by bylo zajištění torza extrémně obtížné. Proto bych ráda šetření tohoto případu odložila.

Policie Raccoon
S.T.A.R.S. policistka
Rebecca Chambers

Resident Evil 2 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta