Operační hlášení 2


Operační hlášení - 28. září

Brzy ráno, kolem 2:30, pronikli zombies do operační místnosti a došlo k dalšímu boji. Ztratili jsme další čtyři lidi, včetně Davida. Zůstalo nás čtyři, včetně mě. Nepodařilo se nám zajistit zásoby se zbraněmi a naděje na přežití se zmenšuje. Dlouho se neudržíme... Domluvili jsme se na plánu uniknout přes kanalizaci. Je tam cesta, která vede od podzemních prostor k čističce odpadních vod. Tudy bychom se měli dostat do stok. Jedinou nevýhodou je, že nemáme jistotu, zda je čistička bezpečná. Jsme si vědomi toho, že naše šance ve stoce jsou mizivý, ale všechno je lepší než tu jednoduše čekat na smrt.

Abychom získali nějaký čas navíc, uzavřeli jsme jediné dveře do podzemí, které se nachází ve východní kanceláři. Protože je nepravděpodobné, že by některá z těch stvůr měla dostatek inteligence k tomu, aby ho našla a otevřela s ním ty dveře, klíč jsme zanechali v západních kanceláří.

Pevně doufám, že toto operační hlášení bude nápomocno komukoliv, kdo jej najde.

Zapisovatel Elliot Edward

Resident Evil 2 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta