Hlášení z šetření kolem daného plynu


Následné hlášení analýzy v případě plynu P-ε

Tento výzkumný list je urgentní:

Je zřejmé, že je-li plyn P-ε použit na B.O.W. (Bio-organickou zbraň), je vzdorovitost cíle oslabena, a tento cíl tak ochabne. Ačkoli bylo proto rozhodnuto, že tohoto plynu bude používáno k rozptylu pro nouzové situace v momentech, kdy bude třeba potlačit B.O.W.s mimo kontrolu, následující šetření jasné ukázalo, že se objevilo nečekané negativum.

Přestože může plyn P-ε potlačit buněčnou aktivitu a oslabit tak B.O.W.s, jsou-li ty tomuto plynu vystaveni po dlouho dobu, začnou se v nich následkem vyvíjet protilátky a začnou se přizpůsobovat tomuto prostředí. Pak naopak mohou plyn P-ε absorbovat a rozkládat jako živiny. Bylo tak doloženo několik druhů se schopností použít jedu jako zbraně proti cizím nepřátelům, který byl získán právě tímto procesem.

Jinými slovy, toto dokazuje, že je nutné se užití plynu P-ε vyvarovat co nejvíce. Na základě výše uvedeného je žádoucí okamžitá znovu-analýza rozptylovacího mechanismu plynu P-ε.

Resident Evil 2 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta