Fax řídícímu kanalizace


Soupis pracovníků tohoto průchodového zařízení

První a třetí středu v měsíci jej využije Angelica Margaretová pro údržbu výzkumného vybavení. Její přístroje nejsou vlhkosti odolné, proto se ujistěte, že ještě před tím bude spuštěn ventilátor, aby mohlo být zařízení vlhkosti zbaveno.

28. každého měsíce využije průchodu kurýr s chemikáliemi Don Weller. Vzhledem k tomu, že se bude jednat o velmi nebezpečné chemikálie, buďte při jejich transportu pozorní.

6. a 16. každý měsíc, jej využije šéf policie Brian Irons, který se účastní pravidelných schůzí konaných ve výzkumném zařízení. Se zdvořilostí ho proveďte a postarejte se, aby s ním nebylo zacházeno neslušně.

Na čtvrtý pátek lichých měsíců, využije průchodu William Birkin za účelem vedení školících seminářů pro chicagskou pobočku Umbrelly. Existuje možnost, že by na něj mohl někdo zaútočit, takže postarejte se o jeho ochranu, a stejně tak jej vhodně proveďte skrze kanalizační systém.

Mimo výše uvedené vás o jiných použití a příslušných datech/časech budou informovat nadřízení, stejně jako o jménech osob, které kanalizaci v případě potřeby použijí, takže doveďte tyto osoby bezpečně na jejich místa určení.

Očekávám od Vás to nejlepší. Konec.

Výkonný ředitel na ústředí Umbrelly
Charles Coleman

Resident Evil 2 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta