Deník náčelníka


23. září
Je po všem. Umbrella moje město zničila! Brzo bude tohle město plný oživlých mrtvol. Dokonce i já můžu být nakažený. Když se to stane, všechny ve městě zabiju!!

24. září
Podařilo se mi rozrušit vnitřek stanice. Není třeba si dělat starosti, že by zvenčí přišla nějaká pomoc. Pokud to prostě oddaluje zásah policie, je únik kolegů ve městě beznadějný. Únikové cesty zevnitř byly již také přerušeny. O patro níž se skupina přeživších snaží zoufale uniknout a zdá se, že přišli s nějakým plánem, ale odsuď se nikdo ven nedostane.

26. září
Vzhledem k tomu, že na stanici ještě někteří odolávají, rozhodl jsem se je co nejdřív stíhat. Když jsem náhle ze zadu prostřelil Edwardovi jeho srdce, ten se sesunul a překulil, jeho oči se protočili a potom zemřel!! Je starostova dcera pořád na živu? Nemám z malého lovu takový potěšení, ale... doufám, že se mi za každou cenu podaří to nádherné tělo vycpat a důkladně se jím kochat.

Resident Evil 2 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta