Deník hlídače


11. srpna
Konečně jsem poprvé po dlouhé době měl šanci vidět modrou oblohu, ale mé duši to udělalo jen málo. Náčelníkem jsem byl pokárán, že jsem zanedbal svý povinnosti zatímco jsem byl nahoře na hodinové věži. Jen jedné věci stále nerozumím: Zdálo se, že šéfa víc štve fakt, že jsem byl na té hodinové věži, než to, že jsem neplnil, co jsem měl. Každopádně, proč byl ten přístup na věž v prvé řadě zakázán?

5. září
Nedávno jsem hovořil se starým chlápkem, který pracuje vzadu ve sběrně. Jmenuje se Thomas. Je to tichej chlap a zdá se, že má fakt zápal pro šachy. Zašel tak daleko, že navrhnul speciální klíč a zámek, na kterých jsou vyrytý šachový figury, a který patří k jedněm dveřím od likvidačního prostoru. Zítra v noci máme v plánu si šachy zahrát. Nemůžu si pomoct, ale uvažuju nad tím, jak je asi dobrej. Jedna věc, co mě na něm zaráží je to, jak se vždycky sám škrábe... Má nějakou tu kožní nemoc nebo je jenom tak drzej?

9. září
Thomas je mnohem lepším hráčem než jsem si dokázal představit. Myslel jsem si o sobě, že jsem docela slušnej hráč, ale on odvedl sakra dobrou práci, aby mě zesměšnil. Pokud si představím jednu věc, která by mohla odpovídat jeho šachovým dovednostem, pak je to jeho chuť k jídlu. Všechno co tenhle chlápek dělal bylo, že žvanil o jídle po celou hru. Zněl docela zdravě, ale nevypadal úplně v pohodě. Zajímá mě, jestli je ok.

12. září
Měl jsem s Thomasem odehrát další šachovou partii, ale museli jsme to ukončit, protože se necítil příliš dobře. Zastavil se, aby mě viděl, ale řekl jsem mu, aby se vrátil zpátky a odpočinul, protože vypadal skoro jak oživlá mrtvola. Trval na tom, že je v pohodě, ale řekl jsem mu, že má skutečně nějaký problém. Když o tom přemejšlím, sám se poslední dobou necítím příliš dobře...

Resident Evil 2 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta