Bezpečnostní příručka výzkumného zařízení


Bezpečnostní opatření v případě vypuknutí nákazy

Tento plán stavu nouze pro výzkumné zařízení v případě vypuknutí kontaminace se vztahuje k podzemnímu převážecímu zařízení. Jsou-li v přepravovaném materiále zaznamenány abnormality, dojde z materiálového skladu automaticky k urgentnímu naložení nákladu do speciálních vysokorychlostních souprav a je vykonána rychlá izolace a likvidace. V závislosti na stupni zjištěné abnormality by měla každá souprava provést likvidaci materiálu.

Vedle tohoto, pokud dojde k abnormálním okolnostem v samotném výzkumném zařízení, stává se rychlým evakuačním spojením nejsevernější trasa určena obvykle pro dovoz a vykládku materiálu, a kde je zajištěna evakuační trasa k městské překládací stanici. V žádném případě nesmíte venku vypustit jakékoliv informace okolo našeho výzkumného zařízení..

Zcela zásadní a nejvyšší prioritou je zachování důvěrnosti ohledně detailů vztahujících se k výzkumu a v některých případech je také možné, že únik bude omezen. Všichni musí zachovat klid a mít na paměti rychlé jednání.

Resident Evil 2 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta