Historie webu


Celý náš projekt, který je dnes znám jako Tricell.cz, začal jako "Resident web" na nekomerčním hostingu s redakčním systémem - serverech, na kterých provozovatel poskytuje místo pro web zdarma, a to pouze s tím, že na onom webu jsou jeho reklamy - nemálo reklam.

Časem se ale dále nevyplatilo na webu pracovat. Tento freehosting zajišťoval minimum místa pro web a nebylo kam dávat další obrázky a články, a tak jsme přešli na server Webzdarma, poskytující též freehosting, ale s FTP přístupem a neomezeným prostorem, bohužel stále s prvky reklam poskytovatele. Tento web byl už bez redakčních systémů, tvořen námi samotnými. Pojmenovali jsme ho "Resident Evil Czech web". Protože všichni a všechno nějak začíná, nebyla to zrovna nádhera :D. Postupem času a s přibývajícími znalostmi v oblasti webtvorby jsme konečně přešli na vlastní, placený hosting bez reklam, provozovaný firmou Krasl, kde jsme dodnes, a založili web "Resident Evil Fansite" na subdoméně ResidentEvil.theblogue.cz. Díky profesionálním službám firmy Krasl jsme z RE fansite vytvořili náš první úspěšný web o RE. Postupně se tento web stával stále navštěvovanějším, a proto jsme se rozhodli zakoupit mu vlatní doménu - Tricell.cz. Dovoluji si upozornit, že v úvaze byly také jiné domény, bohužel však obsazené. Jedinečná doména, kterou užíváme již od roku 2012 nás postupem času zavádí mezi mezinárodní komunitu webů o Resident Evil a díky přibývajícím novinkám, článkům, videím apod. se postupně Tricell.cz vyšplhal na největší web o Resident Evil sérii v česku. Je to dáno ale také tím, že u nás zase tolik kvalitních webů o RE nenajdete. Málokdo má nejspíš odvahu, pouštět se do tak rozsáhlého fan-projektu, který by pojmul nejen všech přes dvacet titulů her a několik filmů. Dnešní Tricell.cz má stále i prvky našeho úplně prvního ručně tvořeného webu - a to zejména sekce monstra a postavy sestavené primárně v miniaturách a postavu Huntera držící text „Vítejte“ na úvodní straně.

Vývoj Tohoto webu započal v roce 2011. V roce 2012 byla koupena doména.


20052007200820092010201220142016
© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta