Resident Evil 1.5 Vanilla Build


Vanilla Build je jednou z verzí Resident Evil 1.5, což je zrušená verze Resident Evil 2. Narozdíl od předešlé verze je tato verze světlejší a zdá se být i s propracováním dál. Hrajeme stejně tak za Leona S. Kennedyho nebo Elzu Walker. Jsou zde nové části příběhu a menu je také předěláno. Položky hlavního menu hry mají odlišný font a vespod chybí text © CAPCOM CO, LTD 1998 ALL RIGHTS RESERVED... Písmo v menu už není šedivé, ale bílé a při výběru je zelené namísto bílého. Položka nastavení - Option je přepsána na "Config." a při startu hry zde chybí záblesk u znělky "Resident Evil two".

Při hraní je na několika místech pohled z jiného místa, v kanceláři ředitele je neznámý policista, přičemž v předchozí verzi je problikávající postava Briana Ironse. V této novější verzi se vám také označují dveře, kterými jste zrovna prošli. Sherry Birkin uvidíme poprvé také v dílně garáže, stejně tak Adu Wong v garáži a budeme také bojovat se zmutovanými gorilami, mají jen světlější texturu. Podle informací z CAPCOMU má tato verze obsahovat 40% ze zrušené hry. Pokud si betu stáhnete, spusťte ji na emulátoru prvního PlayStationu, doporučuji PSX emulator PSfin. V betě je ohromné množství chyb, ale vzhledem k tomu že to je jen beta tak se není čemu divit.

Resident Evil 1.5 Vanilla build si můžete stáhnout Zde, program na její spuštění pak zde.

© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta