Resident Evil: Revelations Beta


Jill a Chris se ocitají na záhadné lodi, která je pravděpodobně Queen Zenobia, a setkávají se s Chrisovým klonem. Poté na sebe Chris a Jill budou mířit zbraněmi. Na těchto záběrech, pořízených z prezentace Capcomu na veletrhu E3, je k vidění také agent Hunk, schody podobné těm ve Spencerově vile a také zombie a jakási chapadla. Nic z toho přitom ve finální verzi hry není, až na agenta Hunka, který byl ve verzích pro PS3, PC, WII-U a Xbox 360 do hry přidán jako bonusová postava do režimu Raid Mode, a ten Chrisův klon, který byl nakonec nahrazen pouze Chrisovou plastovou figurínou. E3 trailer ale lákal na Nintendo 3DS verzi, která vyšla dlouho před těmi dalšími. V N3DS verzi agent Hunk není ani v Raid Mode.

Další záběry z E3 jsou ale už v souladu s finální hrou, takže je možné, že Capcom chtěl původně na lodi také zombies, nebo že by šlo o nějakou zrušenou extra misi s Hunkem a jakousi narážku na dodatečnou populární misi "Lost in Nightmares" v RE5? - chodby i dveře, kterými Chris s Jill na videu procházejí jsou opravdu jako ty z Lost in Nightmares, až na ze schodiště se valící vodu.

Mohlo by dokonce být také možné, že Capcom se chtěl vrátit k tradici a opět napodobit staré dobré schodiště ve vstupní hale Spencerova sídla v Arklayských horách, což už jsme mohli vidět třeba v RE: CVX, RE: Dead Aim nebo právě v LiN.

© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta
;