Resident Evil 3.5


V Resident Evil 3.5 je spousta věcí, které ve finálním RE4 nebyly použity. Doslova by se dalo říci, že jde o zrušenou verzi. Například v betaverzi hry jsou mezi monstry panenky, které ožijí a jdou na Leona s nožem, nebo také Hookman, což je jakýsi přízračný muž s hákem, který vyjde z obrazu a snaží se Leona hákem zabít. Na screenshotech vespod můžeme vidět že Leon je na hradě, ale v místech která rozhodně neznáme. Jako oblečení má Leon jeho typickou koženou bundou, avšak s odlišnou podobou límce, Ashley a Krauser mají také jiné oblečení, Krause dokonce vypadá, že je Ashley a Leonův spojenec. Na jednom z videí je i jakési monstrum připomínající Uroboros, který byl použit až v RE5. Leon při chození drží v ruce baterku, což bylo nakonec také odstraněno a baterku tak má ve finální verzi pouze Ashley.

Postavení některých postav mělo být úplně jiné stejně jako samotný příběh až na pár drobností. Možná by se dalo říci, že pokud by Capcom tuto verzi dokončil a vydal, byla by svou atmosférou hororovější než ta finální.
© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta